Офіційний сайт ножів та спорядження Gerber

Відправляємо замовлення 7 днів на тиждень

Найкращі пропозиції

Купуйте популярні товари різних категорій за найвигіднішими цінами!

Список товаров promo пустой или не существует

Новини, огляди

Ми пишемо про новини, статті у своєму блозі. Підписуйтесь на розсилку, щоб не пропускати спецпропозиції!

Карманный нож Gerber KeyNote – миниатюрный помощник для бытовых задач

Gerbergear

Кишеньковий ніж Gerber KeyNote – мініатюрний помічник для побутових завдань

Дужий Gerber ніж для виживання – легендарний інструмент, створений при співпраці з телевізійним ведучим і мандрівником Беар Гріллсом. Але крім надміцних виробів, які піднесли американський бренд на п'єдестал якості, в асортименті є аксесуари вузького призначення: для збирання грибів, роботи з м'ясом, розрізання картону та інше. Особливе місце займають мініатюрні ножики, які...


Gerbergear.com.ua

Обзор мачете Gerber Gator: функциональность и эффектность в одном инструменте

Gerbergear

Огляд мачете Gerber Gator: функціональність та ефектність в одному інструменті

Компанія Gerber асоціюється з міцними ножами для виживання, але крім компактних інструментів в асортименті є масивніші та специфічніші вироби, як Gerber мачете. Більшість бачила мачете лише у фільмах, а в реальному житті віддає перевагу звичайній сокирі. Однак американці запевняють: немає нічого зручнішого за мачете для рубання підліску і очищення території від бур'янів. Чи це...


Gerbergear.com.ua

Складной нож Gerber Paraframe I: когда дешево не значит плохо

Gerbergear

Складаний ніж Gerber Paraframe I: коли дешево не означає Погано

Вибираючи EDC-ніж, багато покупців шукають простий, практичний, надійний інструмент, здатний впоратися практично з будь-яким завданням, не ламається в найвідповідальніший момент і не варто цілого стану. Під цей опис підходить багато ножів, але одним з найбільш якісних варіантів для першого EDC в колекції є модель Парафрейм Гербера I, який користується величезною популярністю серед...


Gerbergear.com.ua

Ножі Gerber – традиції і новаторство

Gerbergear.com.ua - це сайт, який офіційно представляє на території України бренд Gerber. Ми повністю гарантуємо, що тут ви знайдете тільки якісні товари, які допоможуть організувати відпочинок на природі, будуть корисні в подорожах, допоможуть виконати багато професійні завдання і навіть вижити в найбільш суворих умовах під час перебування в дикій природі.

Компанія Gerber багато років спеціалізується на виробництві висококласного туристичного спорядження, ножів, багатофункціональних інструментів і цілих наборів необхідного під час поїздок на природу спорядження. Кожна модель ретельно продумана щодо функціональності і зручності використання, зроблена виключно з якісних і довговічних матеріалів. Всі ці інструменти перевірені на практиці покупцями з безлічі різних країн і заслужили їх схвальні відгуки. Природно, вони відповідають всім міжнародним стандартам, прийнятим для інструментів свого сегмента.

Компанія Gerber спочатку взяла досить високі зобов'язання щодо якості своїх ножів. Пізніше до асортименту товарів додалися Мультитули, пили і сокири, інші товари, що полегшують актуальні для туристів види робіт. Всі вони так само надійні, практичні і зручні у використанні, як і ножі Gerber.

Особливий інтерес покупців викликала поява колекції інструментів Gerber Bear Grylls. Для її створення, фахівці компанії залучили до співпраці визнаного фахівця з перебування в умовах дикої природи — Беара Гріллса. Адже, напевно, кожен знайомий з його передачами «Вижити за всяку ціну», де цей відомий мандрівник-екстремал за допомогою тільки базових інструментів видобуває собі їжу, воду, вогонь і дах. Тому особливо цінно те, що всі набори для виживання під брендом Gerber Bear Grylls забезпечені інструкціями щодо того, як діяти в екстремальній ситуації.

На Gerbergear.com.ua широко представлені всі колекції ножів та інших інструментів від Gerber. Це моделі, орієнтовані на туризм, подорожі, поїздки на полювання чи риболовлю, використання для вирішення щоденних завдань.

Оберіть мову сайту: