Компанія Gerber — найбільший виробник ножів, мультитулів та інших інструментів для активного відпочинку, спорту, професійної діяльності. Цей бренд добре відомий у всьому світі завдяки високій якості і широкій лінійці продукції.

Історія компанії Gerber почалася в 1939 році і практично — випадково. У той час її засновник Джозеф Гербер був власником невеликого рекламного бізнесу і тільки починав цікавитися хорошими ножами. Він замовив ножі в якості сувенірів для партнерів у одного з майстрів і був вражений високою якістю виконання замовлення. Джозеф Гербер задумався про те, що дійсно хороші ножі знайти не так просто, але потрібні вони кожному. А тому вирішив створити власну компанію з виробництва ножів.

У компанії Gerber спочатку велика увага приділялася залученню до співпраці кращих фахівців галузі. Свого часу, тут працювали Боб Лавлесс, Блекі Коллінз, рік Хайндерер, Метт Ларсен та інші відомі серед колекціонерів і цінителів ножів майстри. Вони завжди використовували високоякісні матеріали, застосовували передові технології і працювали над власними розробками. Так, саме компанія Gerber першою стала робити рукоятку з литого нейлону, покритого кратоном, виготовляти покриті нітридом титану клинки, до числа розробок компанії належить фіксатор «bolt action», призначений для мультитулів, а також механізм блокування автоматичних лез.

Згодом розширився не тільки модельний ряд ножів, що випускаються під брендом Gerber, а й перелік продукції. Мультитули Gerber всього за пару років після появи, були визнані одними з найбільш продаваних у всьому світі. Також великої уваги заслуговує колекція Bear Grylls Survival. Це серія інструментів, розроблених провідними фахівцями компанії спільно з Беаром Гріллсом, відомим за телепередачами на каналі Discovery мандрівником-екстремалом. Крім того, Беар Гріллс служив в британському спецназі SAS, став наймолодшим альпіністом з Великобританії, що зійшов на Еверест, здійснив цілий ряд екстремальних подорожей. На основі свого досвіду в цих експедиціях, він вніс цінні поради про те, якими повинні бути ножі, Мультитули, ліхтарі, Точила, які допоможуть вижити навіть в найскладніших умовах дикої природи, а також — які додаткові інструменти слід мати в числі спорядження. Кожен з цих інструментів і аксесуарів продається разом з інструкціями, складеними Беаром Гріллсом.

Сьогодні вся продукція компанії Gerber міцно асоціюється з якістю і довговічністю, зручністю використання і прекрасним дизайном. Gerbergear.com.ua пропонує купити будь-який ніж, мультитул або інший інструмент Gerber на найвигідніших умовах.