Бренд Gerber прекрасно знайомий покупцям у всьому світі. І всюди, він міцно асоціюється з бездоганною якістю і високим рівнем практичності. Його товари орієнтовані на кожного спортсмена, туриста, любителя активно відпочивати на природі і подорожувати. Йдеться про ножі, Мультитули, аксесуари для риболовлі та полювання, Набори інструментів і аксесуарів, які стануть в нагоді як на природі, так і вдома.

На сайті gerbergear.com.ua ви зможете ознайомитися з повним асортиментом інструментів, їх технічними характеристиками, розглянути фотографії кожної моделі і ознайомитися з рекомендаціями щодо використання інструментів з тим чи іншим призначенням.

Продукція Gerber розподілена по декількох колекціях в залежності від області використання інструментів: полювання, риболовля, для дому, велоспорт, туризм, альпінізм, бездоріжжя і навіть яхтинг. Крім того, ми зібрали в окремі групи Інструменти для механіків, рятувальників, військових. Таким чином, вам не потрібно перебирати всі моделі в пошуках підходящої за функціями. Досить звернутися до відповідного розділу і вже там підібрати потрібний інструмент.

Окремо варто згадати про серію Gerber Bear Grylls. Ця група включає в себе ножі, мультитули, інші аксесуари, які допоможуть вам з честю вийти з найскладніших ситуацій. Беручи участь у створенні цих інструментів, Беар Гріллс використовував весь свій накопичений за роки подорожей і служби в спецназі Великобританії досвід виживання в екстремальних умовах. У свою чергу, фахівці компанії Gerber підібрали кращі матеріали для кожного ножа і мультитула, якісно їх виготовили і зібрали.

На сайті gerbergear.com.ua -найбільш широкий вибір інструментів і наборів Gerber будь-якого призначення. Це виключно оригінальна продукція, на яку поширюється гарантія від виробників. Ви можете замовити будь-який ніж, мультитул, кресало, лопату, сокиру або інший інструмент собі, на подарунок друзям або ж оптом — в комерційних цілях. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, щоб запропонувати вам найбільш вигідні умови для співпраці.