Ножі

Як часто я повинен точити свій ніж?

Частота залежить від того, що ви ріжете і скільки разів ви ріжете лезом. Однак ми настійно рекомендуємо часті легкі заточування, які завжди забезпечать гостроту вашого клинка. Тупі леза набагато небезпечніше гострих.

Чи буде компанія Gerber точити зазубрені ножі? Якщо ні, то чому?

Знос на лезі ножа вважається нормальним. За весь термін служби ножа, лезо зажадає заточування кілька разів в залежності від використання. Перевага леза з зазублинами полягає в тому, що їм можна різати певні матеріали, такі як мотузка і картон краще, ніж гладким лезом, а термін його служби, як правило, перевершує Гладке лезо майже 10 до 1. Недоліком є те, що лезо з зазублинами складніше заточити через нерівності канавок. Не існує автоматизованого способу відтворити зубчастий край після його виготовлення. Тільки вмілі руки заточника, обробляючи кожен паз по-одному, можуть відновити такий клинок. Завод Gerber не надає таких послуг. Багато магазинів столових приладів надають такі послуги, при бажанні покупця і готовності заплатити.

У мене є нож Gerber з зубчастим лезом. Як я можу заточити зубці?

Використовуйте алмазну точилку для ножів Gerber Diamond Sharpener, покладіть вал точила в зубці під кутом 15 градусів і підпиляєте вниз кожен зубець уздовж всього леза. Коли заточення зазубреного леза достатня, на плоскій або зворотному боці леза ножа можна відчути задирок. Якщо задирок не з'являється, значить кут був занадто малий, і роботу слід повторити, збільшивши кут. При успішному виконанні ви зможете відчути задирок нігтем. Нарешті, цей задирок слід видалити, поліруючи тильну сторону ножа на алмазної точилці Gerber круговими рухами.

Чи Правда, що ножі з нержавіючої сталі не іржавіють?

Матеріали, використовувані для виготовлення раковин і змішувачів з нержавіючої сталі мають великий опір до іржі але не володіють міцністю і стійкістю ріжучої кромки, необхідної для створення хорошого ножа або інструменту. У нашій продукції використовується 100% загартована нержавіюча сталь. Загартована нержавіюча сталь не повністю стійка до появи іржі, а скоріше більш стійка до корозії. Корозія може виникати при відсутності належного технічного обслуговування або в умовах тривалої вогкості або вологості навколишнього середовища. Ваш виріб Gerber слід періодично очищати, сушити і повторно змащувати маслом для запобігання виникненню іржі і корозії; це особливо актуально при використанні у вологому або морському середовищі. Якщо ваш виріб Gerber вступає в контакт з будь-якою речовиною, щодо якої Ви не впевнені, завжди рекомендується промити лезо водопровідною водою, висушити його і нанести на нього легкий шар масла. Якщо ваш виріб Gerber вступає в контакт з солоною водою, слід промити його водопровідною водою відразу після використання і покрити його маслом хорошої якості. Солона вода надзвичайно агресивна і буде піддавати впливу і руйнування будь-який тип сталі. Після очищення повторно змастіть виріб Gerber збройовим маслом або маслом 3-в-1. Поліруйте пофарбовані ділянки полірувальною тканиною або неметалевим абразивом, таким як чистяча губка Scotchbrite.

Який інструмент я повинен використовувати при затягуванні гвинтів ручки або затиску для моїх ножів? Як я можу запобігти випаданню гвинтів?

Найбільш поширеним інструментом, використовуваним для гвинтів і шурупів кріплення ручки ножа є ключ T6 Torx Wrench. Ці інструменти не надаються компанією Gerber Blades, але їх можна з легкістю знайти в більшості льбітельскіх магазинів. Ми настійно рекомендуємо використовувати невелику кількість різьбового фіксатора Loctite при затягуванні або заміні будь-якого гвинта на ножі або інструменті. Фіксатор Loctite допоможе гвинтам міцно триматися у виробах, і вони не загубляться під час використання.

Інструмент

Чи повинен я змащувати мої мульти-плоскогубці?

Так. Використовуйте легке збройове або машинне масло (наприклад, масло 3-в-1). Але перш ніж це зробити, переконайтеся, що вони очищені від сміття і вологи. Ваші мульти-плоскогубці можна промити в чистій водопровідній воді, щоб видалити більшу частину сміття. Якщо ви все ще бачите бруд або сажу в пазах, ручках і т.д., використовуйте ватяну паличку або м'яку щітку. Переконайтеся, що інструмент повністю висохне, а потім нанесіть масло. Пофарбовані ділянки зазвичай можна полірувати за допомогою полірувальної тканини або неметалевої чистячої губки.

Яким чином я можу очистити свої інструменти?

Важливо проводити догляд за пилкою, секатором, лопатою, і т.д. Вам слід переконатися, що ви очистили їх після кожного використання. Промийте інструмент у чистій водопровідній воді, ретельно висушіть і злегка змастіть металеві та Шарнірні частини, використовуючи будь-яке легке збройове або машинне масло або масло 3-в-1.

Чи можу я мити Ножиці Take-a-Part Game Shears в посудомийній машині?

Як і будь-який хороший кухонний ніж, ці ножиці виготовлені з нержавіючої сталі, рекомендується не мити їх в посудомийній машині, а промити їх в проточній воді, швидко висушити і нанести масло 3-в-1 або легке збройове або машинне масло, щоб запобігти корозії.

Ліхтар

Чи можете ви надіслати мені змінний світлодіод?

Світлодіоди не замінюються. З огляду на гарантію, ми не відправляємо або не продаємо світлодіодні та /або монтажні плати. Крім того, спроба самостійно розібрати ліхтарик Gerber може призвести до втрати компонентів і зниження загальної продуктивності, а також до анулювання гарантії.

Чи є мій ліхтарик Gerber водонепроникним?

Всі ліхтарики компанії Gerber Legendary Blades розроблені "водостійкими", але не є водонепроникними.